AKTUALNOŚCI

Kurs samoobrony dla Kobiet – 31.10.15 r.

Kurs samoobrony dla Kobiet – 31.10.15 r.

Fundacja Kobieta Nowego Czasu będąca organizatorem szkolenia zaprasza wraz z Zarządem Osiedla Leśnego w Koziegłowach oraz Sołectwem Kicin, wszystkie Panie do udziału w 3 godzinnym bezpłatnym kursie z samoobrony, który odbędzie się 31.10.15 r. w Klubie Kicin w Kicinie( Gmina Czerwonak) przy ul. Nowe Osiedle 2. Zajęcia rozpoczną się o godz. 16.00 a zakończą o 19.00.

Efektem będzie wyuczenie Pań odpowiednich sposobów reakcji właściwych z ich motoryką i ciałem, które pozwolą wyjść im z sytuacji zagrożenia. Obowiązuje strój sportowy.

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy przesłać swoje zgłoszenie na: kontakt@kobietanowegoczasu.org

W temacie maila prosimy wpisać : „Szkolenie z samoobrony-pażdziernik”, a w treści wiadomości podać swoje imię, nazwisko, adres mail, nr. telefonu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29.10.15 r.

 

Przed udziałem w zajęciach, Każda z Uczestniczek będzie zobowiązana podpisać listę z oświadczeniem, którego treść będzie brzmiała:

„Oświadczam, iż jestem świadoma zagrożeń wynikających z uczestnictwa w zajęciach; mam świadomość, iż uczestnictwo w szkoleniu jest obarczone ryzykiem zaistnienia nieszczęśliwych wypadków. Oświadczam, że w razie zaistnienia wypadku podczas ćwiczeń nie będę wnosić roszczeń odszkodowawczych, ani wnosić o zastosowanie jakichkolwiek konsekwencji prawnych wobec sprawcy wypadku bądź jakiegokolwiek innego uczestnika szkolenia, instruktora i organizatora. Oświadczam, że nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich i innych, abym czynnie brała udział w szkoleniu.”

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas i otrzymuj najnowsze informacje
róże
Jesteśmy częścią grupy: spoldzielnie.org