AKTUALNOŚCI

„Spływ kajakowy dla Kobiet”

„Spływ kajakowy dla Kobiet”

Fundacja Kobieta Nowego Czasu serdecznie zaprasza na ” Spływ kajakowy dla Kobiet”, który odbędzie się 26 września 2015 r. na rzece Warta. Trasa spływu obejmuje: Poznań – Akwen Marina Czerwonak. Zbiórka i start odbędą się u podnóża Katedry poznańskiej przy rzece Warta o godz. 10.45. Przewidywany czas zakończenia imprezy godz. 14.30.

Program spływu obejmuje: spływ kajakowy połączony z postojem na Akwen Marina Czerwonak, gdzie przeprowadzona zostanie także krótka prelekcja.

Tematem prelekcji będą: ” Śródlądowe szlaki wodne Polski i Europy” w ramach której zostaną zaprezentowane śródlądowe szlaki wodne Polski i Europy. Pokazane zostaną najciekawsze szlaki z wyróżnieniem ich walorów przyrodniczych, architektonicznych itp. Ponad to, przedstawione zostaną możliwości podróżowania z Czerwonaka po całej Europie tylko z wykorzystaniem dróg wodnych. W ramach prelekcji odbędzie się prezentacja map i atlasów omawianych szlaków wodnych. Czas trwania prelekcji: ok. 45 minut. Po prelekcji zapraszamy na ognisko.:-)

Udział w spływie jest bezpłatny. Zapewniamy ubezpieczenie Uczestniczek. Planowany czas całego wydarzenia to ok. 4 godziny.

 

Aby wziąć udział w spływie należy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa.

 

Liczy się kolejność zgłoszeń!

 

Organizatorem spływu jest Fundacja Kobieta Nowego Czasu w partnerstwie z Gminą Czerwonak, Akwenem Czerwonak, Wielkopolską Grupą Sportów Wodnych ” Kilwater” i Hufcem Czerwonak im. Wojska Polskiego.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas i otrzymuj najnowsze informacje
róże
Jesteśmy częścią grupy: spoldzielnie.org